Autamost s.r.o.

dovoz a prodej ojetých automobilů, vyřízení úvěru, leasingu a povinného ručení, specializace na vozy s LPG

AutaMost > O nás

O nás

 

Naše společnost se zabývá dovozem automobilů, motocyklů, obytných automobilů a karavanů. Dovážíme automobily nehavarované, nejčastěji koupené po prvním majiteli. Specializace firmy je na auta s alternativním pohonem na LPG. Tento pohon je zapsán do VTP. Všechny vozidla mají novou technickou kontrolu a emisní kontrolu. U všech jsou vystaveny CZ doklady. Zákazník si může vybrat z naší nabídky, nebo si může "svůj vůz" objednat. Tzn. zvolit značku, model, výbavu, barvu a také cenu. Snahou firmy je vyřízení objednávek co nejrychleji. Automobily jsou kontrolovány u prodávajícího, ale také na našem servisu. Je možné objednat jakýkoliv model i výbavu vozidla. Při odvozu Vám můžeme nabídnout pojištění vozidla u jedné z 8 pojišťoven,které působí v ČR. Samozřejmostí je kupní smlouva na plnou cenu, tzn. cenu, kterou skutečně platíte, a platná záruka.

 

Termín návštěvy a eventuelní rezervaci vozu si prosím předem telefonicky domluvte na tel. č.: 608 819 608!!!

 

 


 

 

Pozor :

Spolupracujeme s firmou Cebia !!  Ve spolupráci s firmou Cebia Vám k vozu dodáme prověrku stavu skutečně najetých km, zda na vozidle není veden leasing a vozidlo není v majetku některé leasingové společnosti, a potvrzení že vozidlo není vedeno jako  odcizené !!        Specializace na vozy s LPG . Již 12 let zkušenost s prodejem LPG automobilů, revize , vlastní servis LPG, prodloužení životnosti LPG nádrží , nebo jejich výměny. Ke všem vozům máme COC list !! Cena včetně kompletních CZ dokladů, Nová STK a emise. Dovoz LPG vozů na zakázku,  Dalších cca 30 vozů na LPG v naší nabídce skladem na:  www.autamost.cz         
Možnost financovat kupní cenu úvěrem !! Vše vyřídíme u nás do 30 min. Dohoda je jistá.Telefonická domluva návštěvy je nutná na 608819608. Cena je včetně CZ dokladů !! Prosím, informujte se u nás!

 

Potřebujete odbornou pomoc? Jsme tu pro Vás.

 

  • autodoprava
  • autooprava
  • nákup
  • prodej
  • odtahy vozidel po celé Evropě

 

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku